Сања Станковиќ и Божана Вујиновиќ заработиле по 10.000 евра за една недела при посетата на Сејшели со важни клиенти каде ги обезбедил макрото Михајло Максимовиќ, најголем макро во Балканот.

НОВИ СКАНДАЛОЗНИ ДЕТАЛИ: Сања Станковиќ од 19 години е проститутка, а работела за полицијата!

Нередот околу елитната проституција во Србија не се смирува. Во јавноста сеуште се шпекулира за листата на дами од јавната...

admin@magazin / 2 мај, 2019 0:45

Се одмотува мистеријата кој се медиуми и јавни личности зеле пари од црните фондови на грчкото МНР, во Албанија но и Македонија за промоција на Преспанскиот договор

Објавено првото име кое добило пари од тајните фондови на грчкото МНР

Писателот, водител и политички аналитичар Мустафа Нано е првото име кое се спомнува од албанските медиуми дека добивал пари...

Мирко Бачиќ / 25 октомври, 2018 13:33