Убаво е бугарските специјални служби да се сетат да проверат чија е јахтата – дали е лично на Орце Камчев или на неговата фирма „Орка холдинг“.

ОРЦЕ КАМЧЕВ УЖИВА НА ЈАХТА ВО ПРИСТАНИШТЕТО ВО ВАРНА!

Знаат ли бугарските безбедносни служби дека Орце Камчев се одмора на јахта во пристаништето во Варна, прашува бугарскиот...

Сара Фемина / 23 август, 2019 18:01

Најбарани српски ВИП проститутки, кои црногорските политичари и нивните странски партнери ги плаќаат за секс, наводно се бившата водителка Олја Црногорац и Плејбој зечицата Божана Вујиновиќ.

ЕКСКЛУЗИВНО-ЕЛИТНА ПРОСТИТУЦИЈА НА ЈАДРАНОТ: Ова се најбараните “ЈАХДИ ДАМИ”

Бивша водителка, Плејбој зечица и две ријалити учеснички, се најчести гости на црногорските политичари и нивните богати...

Сара Фемина / 4 јули, 2019 0:40

Во Португалија на една јахта во Атлантикот биле запленети 840 килограми кокаин, со што вкупно за три месеци запленети се 10 тони дрога

Португалија: На јахта запленети 840 килограми кокаин

Португалската полиција на јахта во Атлантски Океан откри и заплени 840 килограми кокаин. Во последните три месеци португалската...

Мирко Бачиќ / 6 септември, 2018 11:39