Ми се јавија од полициска станица ,,Ново Лисиче". Да ги пофалам полициските службеници и МВР за нивната ефикасност и професионалност. 

ЈОЦИ: Ќе победам во војната- Кежаровски повикан во полициска станица, заработи пријава

Откако утринава новинарката Јорданка Ивановска-Јоци на својот Фејсбук профил напиша дека врз неа е направено насилство...

Катерина Крстиќ / 15 октомври, 2019 12:36

Новинарката и граѓанска активистка, Јорданка Ивановска – Јоци, на социјалните мрежи го искоментира делот од говорот на Заев во кој препозна понуда за амнестија за 27 април

Јоци: Како тргнал за два дена Заев ќе го брка Груевски за амнестија

Новинарската и граѓанска активистка Јорданка Ивановска – Јоци на социјалните мрежи го искоментира говорот на премиерот...

Мирко Бачиќ / 15 октомври, 2018 13:35