Низ солзи, таа рече дека сè уште не е свесна што се случило и дека смртта на нејзиниот татко ја изненади.

Не сум свесна дека го изгубив: Шокантно признание на ќерката на Џеј- Ќе го паметам како најдобар човек на светот

Легендарниот Џеј Рамадановски почина денес на 56-годишна возраст, а сега се огласи и неговата ќерка Марија Рамадановски. Низ...

Сара Фемина / 6 декември, 2020 21:18


Исто така на социјалните мрежи се огласи и неговата ќерка Валентина која напиша емотивен статус!

Ќерката на Амди Бајрам Валентина, со емотивен статус се прости од својот татко: Срце да ви препукне!

Поради кардиоваскуларни проблеми, вчера почина Амди Бајрам, експратеникот и претседател на Сојуз на Ромите. Тој починал...

Рејхан Бајрами / 25 октомври, 2020 11:43

Ќерката на Ѓорѓи и Шенка, професорката Катерина Колозова, денес се огласи на својот профил на социјалните мрежи и сподели непријатна случка!

Ова е убавата Катерина, ќерката на Ѓорги и Шенка Колозови: Наскоро се навршуваат 17 години од смртта на познатиот македонски актер!

Многумина го нарекуваат последниот цар на Македонија, а тоа е Ѓорѓи Колозов еден од најпознатите глумци во нашата држава....

Стојче Бушин / 13 октомври, 2020 17:36

Груби денеска го одбележува 16. роденден на неговата ќерка Хера со која сподели и заедничка фотографија на социјалните мрежи!

Ќерката на Артан Груби порасна во вистинска убавица: Дали личи на нејзиниот татко(ФОТО)

Вицепремиерот во Владата на Република Македонија кој е воедно и министер за политички систем, Артан Груби денеска има...

Стојче Бушин / 15 септември, 2020 23:06

Моја Рина, Македонија е наше дома повеќе од петстотини години. Срцето ни е тука, напиша на социјалните мрежи разрешената министерка Рашела Мизрахи.

Ова е убавата ќерка на Рашела: Македонија е наш дом повеќе од петстотини години- Срцето ни е тука(ФОТО)

Моја Рина, Македонија е наше дома повеќе од петстотини години. Срцето ни е тука, напиша на социјалните мрежи разрешената министерка...

Сара Фемина / 16 февруари, 2020 19:41

ТМЗ кој прв ја објави трагичната вест, веднаш потоа извести дека во несреќата загинала и ќерката на Коби Брајант а потоа информацијата ја потврдија и светските медиуми.

ТРАГЕДИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА БИДЕ ПОГОЛЕМА- Со Коби Брајант загина и неговата ќерка(13)

Меѓу загинатите во хеликоптерската несреќа во која загина познатиот кошаркар Коби Брајан, била и неговата 13- годишна ќерка...

Катерина Крстиќ / 26 јануари, 2020 22:25

Со својата сопруга Амел, Дино има две деца, Хамза и Наида Дервишалидовиќ.

Музика не ја интересира: Еве како изгледа убавата ќерка на Дино Мерлин, кој заврши на ОКСФОРД(фото)

Популарниот пејач Дино Мерлин, ретко зборува и го прикажува своето семејство, но не крие дека е во среќен брак веќе 28 години. Со...

Сара Фемина / 20:19

„Семејствата на американските трупи на Блискиот исток ќе ги поминат деновите во очекување на смртта на нивните деца“, рече таа, обраќајќи се на парадата на стотици илјади луѓе.

Ќерката на убиениот Сулејман се закани на американските војници: Ве чекаат црни денови, а посебно се обрати до ТРАМП

Зајаб Сулејмани, ќерка на иранскиот генерал Касим Сулејмани, убиен од американски воздушен напад во Багдад, се закани дека...

Сара Фемина / 7 јануари, 2020 17:56