Дали унапредувањето на ќерката на пратеникот Василевски е дел од пакетот на договорот за гласање за промена на името ?

Пратеникот Сашо Василевски сеуште наплаќа за Северна,неговата ќерка унапредена на висока раководна позиција ?

Ќерката на пратеникот Сашо Василевски, Олга Василевска (26), вработена во А.Д Железници на Македонија-Транспорт во време кога...

Узунов Бобан / 11 јуни, 2019 9:04

Александра Заева облечена во црна долга креација, на фотографијата со својот татко блеска како божица.

ЗАЕВ НАЈСРЕЌЕН : Мојата ќерка МАТУРАНТКА. Јас сум среќен татко !

Премиерот Зоран Заев на социјалните мрежи сподели заеднички фотографии со ќерката Александра која годинава е матурантка. Премиерот...

Сара Фемина / 18 мај, 2019 0:00

Таа во писмото вети, дека ќе напише книга како би исполнила се она што и ветувала на нејзината мајка.

МАМИЧКЕ, имаш 40 дена да го најдеш тато- ЈАС ЌЕ ТИ ДОЈДАМ! Марија Милошвиќ ги расплака сите на погребот од нејзината мајка!

Во домот на културата во Пожаревац денеска беше одржана комеморација на Мира Мишковиќ, а во 15:00 часот урната со нејзините...

Сара Фемина / 20 април, 2019 18:51

Иако Жаклина не ја посетува често последната сопруга од нејзиниот татко, таа и понатака остана во многу коректни односи со неа.

Погледнете како изгледа ќерката од српската музичка легенда ТОМА ЗДРАВКОВИЌ!

Легендарниот српски пејач, Тома Здравковиќ има ќерка Жаклина, која ја доби со својата прва сопруга Олгица, од која покасно...

Сара Фемина / 17 април, 2019 17:52

Шајло ја почнала терапијата со хормони и придружните третмани.

Ќерката на Анџелина Џоли, го менува полот во момче !

Ќерката на Анџелина Џоли, Шајло уште од мали нозе сака да носи машки панталони, фризура и темна облека како момче. Како што...

Сара Фемина / 10 април, 2019 19:35

Никол Мерит во објава на Facebook им порача на татковците на девојчиња да се однесуваат кон сопругата онака како што сакаат да биде третирана нивната ќерка во иднина

Моќна порака до сите татковци кои имаат ќерки: Како треба да се однесуваш со нејзината мајка?

Жена им се обрати на сите мажи кои имаат ќерки за да им порача дека тие имаат најголемо влијание врз замислата на нивните...

Данаил Михајловски / 27 септември, 2018 19:30

Теодора тајно се омажила во Лас Вегас

ФОТО: Ќерката на Сузана Манчиќ се омажи тајно со 20 години постар маж

Ќерката на Сузана Манчиќ, Теодора Куниќ ги изненади сите па дури и мајка си со тајна венчавка. Таа во Лас Вегас тајно се омажила...

Данаил Михајловски / 24 септември, 2018 17:00