Според американските медиуми, еден новодојденец во полицијата ја фотографирал сцената на несреќата и телата на мртвите, а потоа ги покажал на девојката да ја импресионира.

НЕВИДЕН СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ АМЕРИКА: Полицаец ги сликал мртвите тела на Коби и Џиџи, потоа ги покажувал на девојката

Голем скандал ја тресе Америка! Според американскиот ТМЗ, кој беше првиот што објави дека се случила несреќата и смртта на...

Перо Милчин / 1 март, 2020 17:31

Присутни се повеќе од 20.000 луѓе, вклучувајќи ги и семејството и пријателите.

СРЦЕ ДА ВИ ПРЕПУКНЕ- ВАНЕСА БРАЈАНТ: Душо грижи се за Џиџи, јас ќе се грижам за другите деца

Вечерва во познатиот центар „Стејплс“ во Лос Анџелес, американската јавност ја одбележува смртта на НБА легендата, Коби...

Сара Фемина / 24 февруари, 2020 22:14

Меморијалот „Сеќавајќи се на животот на Коби и Џиџи Брајант“, ќе се емитува на неколку телевизии и радио станици во Соединетите држави, со почеток во 18:30 часот по средноевропско време.

Коби и Џиана заминуваат во легендите: СВЕТОТ СЕ ЗБОГУВА СО ЦРНАТА МАМБА

Вечерва, познатата јавност во центарот „Стејплс“ во Лос Анџелес ќе му оддаде почит легендата на НБА лигата, Коби Брајант,...

Мирко Бачиќ / 20:02

„Ја гледам мојата девојка повторно насмеана и среќна со топка во раце, во пурпурен-жолт џемпер и тоа ми го загрева срцето, напиша Ванеса.

Го гледам моето девојче повторно намеано и среќно: Ванеса Брајант објави потресна фотографија од својата ќерка

Ванеса Брајант, вдовицата на Коби Брајант која ја загуби и ќерката Џианата во ужасната несреќа, е активна на социјалните...

Мартин Попоски / 2 февруари, 2020 15:06