Сивата боја се смета за неутрална, и на тој начин кралицата се смета дека е во прв план.

Кралицата Елизабета и Кејт Мидлтон им одржаа лекција за мода на светскиот џет сет !

Британската Кралица Елизабета и војвотката од Кембрич Кејт Мидлтон, денеска го имаа своето прво заедничко појавување во...

admin@magazin / 19 март, 2019 21:37

Холивудската актерка и режисерка, Анџелина Џоли, периодов престојува во Велика Британија каде го снима второто продолжение на „Maleficent".

Анџелина Џоли повторно блесна во нејзин стил

Холивудската актерка и режисерка, Анџелина Џоли беше и на листата на елитни гости што вчера беа поканети од британското кралско...

Рејхан Бајрами / 30 јуни, 2018 23:55

Модераторката Клаудија Бош синоќа на вестите носеше скап дизајнерски фустан - премногу за еден оутфит кој е финансиран со парите на гледачите

Фустан од 3000 швајцарски франци само за еден outfit на вести!

Тоа беше еден бел, разигран фустан од свила со печатени ликови што во вечерните вести во вторникот презентерот Корнелија...

Македонка Димкин / 7 јуни, 2018 20:10

Останати вести од Бренд