Пејачката на Инстаграм се пофали колку килограми изгубила

Драстично ослабе: Дара Бубамара се пофали со новата фигура (фото)

Кога станува збор за плус килограми, жените секогаш се “бориме“ со тоа, а посебно јавните личности кои се трудат секогаш...

Данаил Михајловски / 4 октомври, 2018 16:00

Ерјона пред две години со нејзината убавина и сексапил беше вистинска атракција на ЕП

Поранешната сопруга на Блерим Џемили ги покажа бујните гради и згодното тело! (ФОТО+ВИДЕО)

Поранешната сопруга на Швајцарскиот фудбалер со македонско потекло Блерим Џемаили пред две години на Европското првенство...

Данаил Михајловски / 28 септември, 2018 16:40

Таа била драстично послаба, а многумина прокоментирале дека изгледала како девојче

ФОТО: Вака изгледаше Колинда пред 10 години

Хрватскаката претседателка, Колинда Грабар Китаровиќ и денес изгледа многу атрактивно, но пред 10 години изгледала навистина...

Данаил Михајловски / 25 септември, 2018 18:36

Новата секси навивачка на клубот е Јаиза Морено

Реал Мадрид има нова жешка навивачка: Девојката на Мариано Диаз позира топлес (ФОТО)

Кристијано Роналдо замина од Реал Мадрид, а со него и првата дама Георгина Родригез, но кралскиот клуб брзо најде замена за...

Данаил Михајловски / 24 септември, 2018 18:00

Таа често знае да ги изненади нејзините фанови и обожаватели со вакви провокативни фотографии

ФОТО: Рита Ора на излегување без градник!

Британската пеачка, Рита Ора со албанско потекло често не изненадува со провокативен стајлинг. Таа често знае да ги изненади...

Данаил Михајловски / 15:00

Ќерката на Панки е тинејџерка и тукушто наполни 17 години

ФОТО: Ќерката на Панки од „Куку леле“ е убавица од бајките

Таа е постара ќерка на Сашо Каимовски, во светот на естрадата попознат под прекарот Панки. Соло изведувач и пејач на дуото...

Данаил Михајловски / 23 септември, 2018 15:50

Останати вести од Убавина

Парфемот на Фатиме Фетаи за време на судењето за предметот „Титаник2„ во старата зграда од кривичниот суд, бил главна тема муабет откако обвинителката поминала покрај присутните во чекалницата.

Парфемот на обвинителката Фетаи Фатиме ги стаписа сите во судот!

Парфемот на Фатиме Фетаи за време на судењето за предметот „Титаник2„ во старата зграда...