Иако можеби не сте свесни за тоа, кога ќе престанете да водите љубов, во вашето тело се одвиваат одредени процеси.

Животот без с*кс носи сериозни последици

Според научниците сексуалната интимност е една од најважните компоненти на човечкиот живот, без која не можат ниту жената...

Катерина Крстиќ / 21 октомври, 2019 21:43

При сексот најважна е хемијата, односно многу е важно да го привлекувате партнерот, за да има добар секс.

Што забележуваат мажите кај партнерката за време на сексот

Многу од жените за момент би сакале да бидат во машкиот мозок и да видат што тој размислува за нив за време на сексот. Совети,...

Катерина Крстиќ / 17 јуни, 2019 22:49

Во јавноста се шпекулира дека атрактивната плавуша е веќе шест години во овој бизнис, а нејзин макро бил уапсениот Михајло Максимовиќ.

“Не знаев дека е Сања проститутка- се изненадив колку е добра во кревет”- Изјава на бившиот дечко!

Српскиот пејач Марко Ванила, е бившиот дечко на Сања Станковиќ, девојката која беше замешана во аферата на елитна проституција...

Сара Фемина / 5 мај, 2019 1:07

Сања Станковиќ и Божана Вујиновиќ заработиле по 10.000 евра за една недела при посетата на Сејшели со важни клиенти каде ги обезбедил макрото Михајло Максимовиќ, најголем макро во Балканот.

НОВИ СКАНДАЛОЗНИ ДЕТАЛИ: Сања Станковиќ од 19 години е проститутка, а работела за полицијата!

Нередот околу елитната проституција во Србија не се смирува. Во јавноста сеуште се шпекулира за листата на дами од јавната...

Сара Фемина / 2 мај, 2019 0:45

Приведени странки државјанки кои работеле „на црно„ во угостителски објекти во Тетово и Гостивар, но надлежните ќутат?

Во Тетово и Гостивар цвета проституцијата како никогаш досега!

При контролата на припадниците на Министерството за внатрешни работи во пет угостителски објекти во Тетово и Гостивар биле...

Рејхан Бајрами / 28 јануари, 2019 0:37

Добивањето оргазам е големо искуство кое наликува на мини експлозија на телото.

Што мислите кoлку калории се трошат за време на оргазмот?

Добивањето оргазам е големо искуство кое наликува на мини експлозија на телото. Вашите мускули се контрахираат, вашиот здив...

Сара Фемина / 27 декември, 2018 17:59

Таа го обвини поранешниот сопруг, тој брутално и одговори!

Голите фотографии на Северина како од мајка родена го заобиколија регионот

Голи фотографии овие денови повторно кружат на социјалните мрежи, но и по медиумите, а поради сериозноста на овој проблем...

Данаил Михајловски / 3 октомври, 2018 17:20

Нивес едноставно е создадена за разголување и скокоткање на машката фантазија

ФОТО: Нивес Целзиус по танга во кујна!

Провокативните фотографии воопшто не се некој новитет на профилот од социјалните мреѓи на хрватската пејачка и актерка...

Данаил Михајловски / 2 октомври, 2018 18:47

Останати вести од Еротика

Приведени странки државјанки кои работеле „на црно„ во угостителски објекти во Тетово и Гостивар, но надлежните ќутат?

Во Тетово и Гостивар цвета проституцијата како никогаш досега!

При контролата на припадниците на Министерството за внатрешни работи во пет угостителски...