Таа на својот Фејсбук профил објави фотографија со премиерот Зоран Заев, кој присуствувал на нејзината свадба.

ЗАЕВ НА СВАДБА КАЈ ПОЗНАТАТА МАКЕДОНСКА РАКОМЕТАРКА, ИВА СТОЈКОВСКА(фото)

Поранешната ракометарка Ива Стојковска, викендов се омажи за струмичанецот Даниел Пројковски. Екс ракометарката Ива Стојковска,...

Сара Фемина / 17 септември, 2019 21:10

Антиќ ја пее познатата српска песна „Ѓурѓевдан” и на Жерновски му се обраќа со „Андреј гробару!”.

ЛУМПУЈЕМО СВЕ ДО ЗОРЕ: Жерновски и Перо Антиќ лумпуваат во кафеана со пури и алкохол(ВИДЕО)

Необично видео се појави на социјалната мрежа Инстаграм на кое се гледа како ужива едно друштво поврзано со владејачката...

Рејхан Бајрами / 15 август, 2019 3:33

Присутни го доставија до редакцијата на „Економски Лидер“, прикажува каква забава организирал Вице Заев за изборната победа.

Жени чочек му играат на ВИЦЕ ЗАЕВ – Лумперај до зори во кафеана во Струмица!

Како што пишува лидер луда забава се случувала во хотелот „Вила Парк“ во Струмица, после победата на Стево Пендаровски на...

Рејхан Бајрами / 7 мај, 2019 19:43

Да не се збуниме уште на почетокот не се работи за Американскиот претседател Доналд Трамп, туку за неговата најмлада ќерка Тифани Трамп.

(видео) Трамп ја посети Србија, уживаше на Скадарлија

После посетата на рускиот претседател Владимир Путин на Белград, еден член на семејството Трамп се упати во главниот град...

Сара Фемина / 15 март, 2019 17:20

Гостилница во Охрид: Не разведувајте се од вашата жена само затоа што не знае да готви! Хранете се кај нас, а жената задржете ја како хоби!

Шовинистичка порака на мени во позната гостилница во Охрид

Познатата гостилница Неим, која се наоѓа на самиот почеток на старата чаршија во Охрид, на своето мени ставила навредувачка...

admin@magazin / 7 август, 2018 11:30