И двете дами блескаа во црни модерни комбинации.

МОДЕН ПОГОДОК НА СОПРУГАТА ОД ПРЕМИЕРОТ: Зорица Заева ја засени Меланија Трамп во САД!

Македонскиот премиер Зоран Заев кој моментално се наоѓа во официјална посета на САД, присуствуваше на дипломатски прием...

admin@magazin / 26 септември, 2019 21:46

Кралицата Елизабета Втора, го пречека Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга, на големиот тревник на Бакингемската палата.

БРИТАНСКАТА КРАЛИЦА ГО ПРЕЧЕКА ТРАМП ПРЕД ПАЛАТАТА- Меланија со нов моден погодок!

Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија Трамп се состанаа денес со кралицата Елизабета Втора,...

Перо Милчин / 3 јуни, 2019 18:53