Оргии, дрога, проститутки, затворски казни - сето ова и далеку повеќе го обележаа животот и кариерата на овој славен спортист.

ОД ПРЕМНОГУ С*КС НЕМОЖЕЛ ДА ОДИ: Животот на славниот боксер во царство на дрога и проститутки!

На денешен ден во 1966 година, во Њу Јорк роден е легендарниот боксер Мајк Тајсон. Во 1992 година, кога бил на врвот на славата,...

Катерина Крстиќ / 30 јуни, 2020 9:47

Она што ги задоволува Швеѓаните во овие времиња на корона вирусот се секс играчките.

СЕКС ВО ПРВ ПЛАН: Во Шведска зголемена продажбата на вибратори и секс играчки во кризата со ВИРУСОТ!

Кога луѓето се принудени да останат дома во поголема мерка, мораат да наоѓаат начин да ги смират своите сексуални страсти....

Перо Милчин / 22 април, 2020 14:52

Кои хороскопски знаци најмногу се трудат во текот на односот?

ИСТРАЖУВАЊЕ ОТКРИВА: Еве кои хороскопски знаци се најдобри во кревет!

Астрологијата може да ви каже многу за некоја личност, вкус, став и вештини во спалната соба. Во истражување спроведено од...

admin@magazin / 19 март, 2020 15:25

Градењето на возбудување и доживување на повеќекратен оргазам во еден обид дефинитивно е дел од физичката техника, но првиот чекор за ова е поставување на своите мисли и емоции во ред.

Како до повеќекратен оргазам? – Следете ги само овие пет чекори

Длабокиот оргазам зависи од опуштеноста, кога ќе го промените сравот и свеста за себеси, повеќекратниот оргазам ќе стане...

admin@magazin / 15 февруари, 2020 20:52

Сепак, вакви сцени имаше повеќе во 90-тите, а и пејачите во тоа време беа далеку поопуштени од денес.

Вистински секс во видео спот- пејачот и пејачката од оваа група биле во врска – сите ја знаете оваа песна

Оваа секс сцена од познатото видео од деведесетите многумина ја знаат напамет. Во многу видео записи, можеме да видиме секс-сцени...

Катерина Крстиќ / 9 февруари, 2020 15:16

Во овој случај се работи за измамен млад човек од Бања Лука, пишува Курир.рс.

Платил 2.500 евра за една ноќ со Рада Манојловиќ и уште 1000 евра за ружи: Бизнисмен во голема СЕКС заблуда

Членови на неодамна уапсената група за проституција му понудија на еден млад човек од Бања Лука да ја помине ноќта со пејачката...

Рејхан Бајрами / 8 февруари, 2020 12:19

Од Министерството за внатрешни работи денеска соопштија дека полицијата отвора истрага за случајот “Јавна Соба”.

НЕВИДЕН БЛАМ: Сашо Мијалков и Бујар Османи дел од порнографијата ЈАВНА СОБА?(ФOTO)

Ексдиректорот на УБК, Сашо Мијалков дел од скандалозната телеграм група “Јавна Соба” во која се споделуваа нелегално стекнати...

admin@magazin / 27 јануари, 2020 22:35

Френсис Викторија Гарсија (19)пронајдена е мртва во саботата рано утрото во својот автомобил на покривот од една гаража, пренесува Њујорк пост.

ИМАЛЕ ГРУБ СЕКС ВО АВТОМОБИЛОТ А СЕГА Е ОБВИНЕТ ДЕКА ЈА УБИЛ ДЕВОЈКАТА ВО ТЕКОТ НА СЕКСОТ!

Момче од Њу Џерси е обвинето поради убиство на девојката, која умрела во текот на грубиот секс со осомничениот на задното...

admin@magazin / 8 ноември, 2019 18:10